Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Návštěva ZŠ Kneslova 8:45
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20
Projektový den se Včelkami
21 22
Návštěva ZŠ Řehova
23 24 25 26
27
Projektový den Předškoláci Zábavní parky 1. skupina
28
Projektový den Předškoláci Zábavní parky 2. skupina
29 30
Morena
31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Naše třídy > Motýlci

Motýlci

Třída je rozdělena na hernu a pracovní část se stolečky.

V herně  probíhají hry, pohybové činnosti,  odpočinek na lehátkách. Je zde nainstalována interaktivní tabule, kterou děti samostatně používají, hudební koutek s klavírem, relaxační kout s knížkami. Zde děti odpočívají při odpoledním spánku na lehátkách. Starší děti odpočívají kratší dobu a mají klidové činnosti, aby nerušily děti spící.

Pracovní část je vybavena stolečky, kde děti jak pracují, tak i obědvají, výtvarným stolem, koutkem živé přírody s želvou Robinkem, pracovním ponkem a dětskou kuchyňkou.

Každý rok má své téma, ten letošní „Po stopách kocoura Zelenoočky“. Děti bude po celý rok provázet a k činnostem motivovat kamarád, velký plyšový kocour. Za svou práci budou získávat motivační razítka do svého deníku.

I letos se budeme věnovat především pohybu. Denní ranní cvičení, každý čtvrtek „pohybový den“, zapojíme se do projektu Sokola „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, na jaře podnikneme s předškoláky cyklovýlety na kolech. Pohyb budeme také rozvíjet v kroužcích „Malý Olympionik“ pro chlapce a „Taneční“ pro děvčata.

Naše třída má své pravidla a rituály, které nám pomáhají  s klidem, pohodou a úsměvem, trávit společný čas.  Nejdůležitější je pro nás SPOKOJENÉ DÍTĚ.

Věra Vaňorková

Ředitelka

Lenka Urbanovská

Učitelka

Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci