Tetiny doprava na zelenou 9:30
Pohádka o štěňátkách 9:30

Úvod > O nás > Aktivity školy

Aktivity školy

• Tematické Podzimní slavnosti - společné spolupracování a tvoření rodičů s dětmi, opékání špekáčků.
  • Divadelní představení a vzdělávací programy - v průběhu celého školního roku.
  • Plavecký kurz - probíhá dle zájmů rodičů, každou středu v dopoledních hodinách. 20 lekcí v aquaparku v Kohoutovicích.
  • Lyžujeme s Lemurem - koná se dle zájmu rodičů - ve spolupráci s "Lemur dětem" .
  • Vánoční jarmark a rozsvícení vánočního stromečkuprodej výrobků vytvořených od dětí, zpívání vánočních koled.
  • Vánoční nadílka - vánoční tradice, ochutnávka cukroví.
  • Karneval - oslavy masopustu v karnevalových maskách, hry, soutěže a tance v dopoledních hodinách v MŠ.
  • Den matek - jarní besídka k příležitosti "Dne matek".
  • Den dětí - zábavné dopoledne plné aktivit na školní zahradě.
  • Škola v přírodě - pětidenní pobyt přihlášených předškoláků v přírodě.
  • Školní výlet - půldenní výlet autobusem dle aktuální nabídky.
  • Zahradní slavnost, poslední spaní v MŠ - slavnostní rozloučení předškolních dětí a rodičů, zábavné odpoledne s programem, opékání špekáčků, noc v MŠ.

Nabídka zájmových kroužků

• Angličtinahravou formou probudí u dětí zájem o angličtinu, každé úterý v odpoledních hodinách po celý školní rok pro přihlášené děti.
  • Taneční a pohybový kroužek (Rytmik)  - taneční a pohybový kroužek, v němž děti nenásilnou a hravou formou rozvíjí své pohybové schopnosti. Značná část výuky je věnována rytmické průpravě, díky které se u dětí přirozeným způsobem rozvíjí cit pro hudbu.
  • Malý olympionik (Rytmik) - pohybový a sportovní kroužek Malý olympionik, který je zaměřen na všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností Vašeho dítěte.

Školka v pohybu

certifikát.jpg