Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3
Mezinárodní den dětí
4 5 6 7 8 9
10 11
Zahradní slavnost
12 13 14 15 16
17 18
Výlet Jihlava ZOO
19
Nejkrásnější pohádky
20
Koupaliště Riviéra
21
Koupaliště Riviéra
22 23
24 25 26
Informace pro rodiče nových dětí pro šk. r. 2024/2025
27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Naše třídy > Motýlci

Motýlci

 Třída je rozdělena na hernu a pracovní část se stolečky.

V herně probíhají hry, pohybové činnosti, odpočinek na lehátkách. Je zde nainstalována interaktivní tabule, kterou děti samostatně používají, hudební koutek s klavírem, relaxační kout s knížkami. Zde děti odpočívají při odpoledním spánku na lehátkách. Starší děti odpočívají kratší dobu a mají klidové činnosti, aby nerušily děti spící.

Pracovní část je vybavena stolečky, kde děti jak pracují, tak i obědvají, výtvarným stolem, koutkem živé přírody s želvou Robinkem, pracovním ponkem a dětskou kuchyňkou.

 

Letošní rok má téma „Cestujeme za zvířátky s Bobíkem tam a zpátky.“ S plyšovým kamarádem Bobíkem budeme cestovat a poznávat svět, svět zvířat, lidí a fantazie. Své zážitky budeme sepisovat v cestovatelském deníku, do kterého budeme sbírat i razítka tlapiček za své úspěchy.

 

I letos se budeme věnovat především pohybu. Denní ranní cvičení, každý čtvrtek „pohybový den“, zapojíme se do projektu Sokola „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, na jaře podnikneme s předškoláky cyklovýlety na kolech. Pohyb budeme také rozvíjet v pohybově tanečním kroužku Rytmiku.

 

Naše třída má své pravidla a rituály, které nám pomáhají s klidem, pohodou a úsměvem, trávit společný čas.  Nejdůležitější je pro nás SPOKOJENÉ DÍTĚ !

 

Věra Vaňorková

Ředitelka

Lenka Urbanovská

Učitelka

Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci