Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14
Rozloučení se zimou - Morena
15 16 17
18 19
Projektový den předškoláci
20 21 22 23 24
25
Návštěva Vidy
26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Naše třídy > Motýlci

Motýlci

 Třída je rozdělena na hernu a pracovní část se stolečky.

V herně probíhají hry, pohybové činnosti, odpočinek na lehátkách. Je zde nainstalována interaktivní tabule, kterou děti samostatně používají, hudební koutek s klavírem, relaxační kout s knížkami. Zde děti odpočívají při odpoledním spánku na lehátkách. Starší děti odpočívají kratší dobu a mají klidové činnosti, aby nerušily děti spící.

Pracovní část je vybavena stolečky, kde děti jak pracují, tak i obědvají, výtvarným stolem, koutkem živé přírody s želvou Robinkem, pracovním ponkem a dětskou kuchyňkou.

 

Letošní rok má téma „Cestujeme za zvířátky s Bobíkem tam a zpátky.“ S plyšovým kamarádem Bobíkem budeme cestovat a poznávat svět, svět zvířat, lidí a fantazie. Své zážitky budeme sepisovat v cestovatelském deníku, do kterého budeme sbírat i razítka tlapiček za své úspěchy.

 

I letos se budeme věnovat především pohybu. Denní ranní cvičení, každý čtvrtek „pohybový den“, zapojíme se do projektu Sokola „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, na jaře podnikneme s předškoláky cyklovýlety na kolech. Pohyb budeme také rozvíjet v pohybově tanečním kroužku Rytmiku.

 

Naše třída má své pravidla a rituály, které nám pomáhají s klidem, pohodou a úsměvem, trávit společný čas.  Nejdůležitější je pro nás SPOKOJENÉ DÍTĚ !

 

Věra Vaňorková

Ředitelka

Lenka Urbanovská

Učitelka

Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci