Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Vánoční svátky
2 3
Koblížek - policie Riviéra
4
Koblížek - policie Riviéra
5 6 7
8 9 10 11 12
Logopedická depistáž 1.skupina
13 14
15
Lyžování Lemur
16 17 18
Výchovný koncert v 11:00
19
Logopedická depistáž 2.skupina
Výchovný koncert 11:00
20 21
22 23
Zubní hygiena
24 25 26
Planetarium 8:30
27 28
29
Schůzky pro rodiče předškoláků
30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Naše třídy > Motýlci

Motýlci

 Třída je rozdělena na hernu a pracovní část se stolečky.

V herně probíhají hry, pohybové činnosti, odpočinek na lehátkách. Je zde nainstalována interaktivní tabule, kterou děti samostatně používají, hudební koutek s klavírem, relaxační kout s knížkami. Zde děti odpočívají při odpoledním spánku na lehátkách. Starší děti odpočívají kratší dobu a mají klidové činnosti, aby nerušily děti spící.

Pracovní část je vybavena stolečky, kde děti jak pracují, tak i obědvají, výtvarným stolem, koutkem živé přírody s želvou Robinkem, pracovním ponkem a dětskou kuchyňkou.

 

Letošní rok má téma „Cestujeme za zvířátky s Bobíkem tam a zpátky.“ S plyšovým kamarádem Bobíkem budeme cestovat a poznávat svět, svět zvířat, lidí a fantazie. Své zážitky budeme sepisovat v cestovatelském deníku, do kterého budeme sbírat i razítka tlapiček za své úspěchy.

 

I letos se budeme věnovat především pohybu. Denní ranní cvičení, každý čtvrtek „pohybový den“, zapojíme se do projektu Sokola „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, na jaře podnikneme s předškoláky cyklovýlety na kolech. Pohyb budeme také rozvíjet v pohybově tanečním kroužku Rytmiku.

 

Naše třída má své pravidla a rituály, které nám pomáhají s klidem, pohodou a úsměvem, trávit společný čas.  Nejdůležitější je pro nás SPOKOJENÉ DÍTĚ !

 

Věra Vaňorková

Ředitelka

Lenka Urbanovská

Učitelka

Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci