Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Stávka 27.11.2023
28 29
Vánoční jarmark
30 1
,,Čertovská pohádka" 10:45
2 3
4 5
Návštěva Knihovny
Zpívání před ZŠ Řehořova
6 7 8 9 10
11 12 13 14 15
Vánoční příběh
16 17
18
Vánoční nadílka
19 20 21 22 23 24
25
Vánoční svátky
26
Vánoční svátky
27
Vánoční svátky
28
Vánoční svátky
29
Vánoční svátky
30
Vánoční svátky
31
Vánoční svátky
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Naše třídy > Motýlci

Motýlci

 Třída je rozdělena na hernu a pracovní část se stolečky.

V herně probíhají hry, pohybové činnosti, odpočinek na lehátkách. Je zde nainstalována interaktivní tabule, kterou děti samostatně používají, hudební koutek s klavírem, relaxační kout s knížkami. Zde děti odpočívají při odpoledním spánku na lehátkách. Starší děti odpočívají kratší dobu a mají klidové činnosti, aby nerušily děti spící.

Pracovní část je vybavena stolečky, kde děti jak pracují, tak i obědvají, výtvarným stolem, koutkem živé přírody s želvou Robinkem, pracovním ponkem a dětskou kuchyňkou.

 

Letošní rok má téma „Cestujeme za zvířátky s Bobíkem tam a zpátky.“ S plyšovým kamarádem Bobíkem budeme cestovat a poznávat svět, svět zvířat, lidí a fantazie. Své zážitky budeme sepisovat v cestovatelském deníku, do kterého budeme sbírat i razítka tlapiček za své úspěchy.

 

I letos se budeme věnovat především pohybu. Denní ranní cvičení, každý čtvrtek „pohybový den“, zapojíme se do projektu Sokola „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, na jaře podnikneme s předškoláky cyklovýlety na kolech. Pohyb budeme také rozvíjet v pohybově tanečním kroužku Rytmiku.

 

Naše třída má své pravidla a rituály, které nám pomáhají s klidem, pohodou a úsměvem, trávit společný čas.  Nejdůležitější je pro nás SPOKOJENÉ DÍTĚ !

 

Věra Vaňorková

Ředitelka

Lenka Urbanovská

Učitelka

Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci
Třída Motýlci